| asd a întrebat:

Am un laptop acer dual core t3200,, 2 gb de rami, 2.0 ghz.667 Mhz FSB,, 1 MB L2 cache,, si placa video incorporata nu dedicata de 256 mb... ce jocuri as putea sa joc?

2 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Nfs most wanted, este destul de fain si cel mai reusit dintre toate nfs-urile pe care le-am jucam.Prince of Persia toate serile sunt faine, celputin mie mi-au placut. Unreal Tournament, este un shooter reusit.byebye

| Enys a răspuns:

Pai ca-m fifa demo sau metin2 ori wonderland orinetforspeed2 sau 1 ori cs (channter strike) ori gta sanandreas