| eldorado a întrebat:

Am un milion de euro. ce zici ai vrea sa fi cu mine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumpara un tir bun, sa fie un MAN TGX ultimul racnet cu o remorca fara prelata si apoi eu iti gasesc distribuitori, daca esti barbat mai glumim in cabina ascultam muzica, mai citesti o carte iar daca esti femeie abtine-te de sex ca eu nu sunt candidatul ideal.

| nyko06 a răspuns:

Buna, nu banii conteaza ci persoana in sine, sufletul sau astea sunt importante degeaba am bani si tot ceea ce-mi doresc daca nu sunt fericit.

| CopilașTembel a răspuns:

Nu laughing tot urat ramai laughing Lol ce intrebare pusa la misto.

| ioanaisfetcu a răspuns:

La felul cum ai pus problema, nici pentru un miliard n-as sta cu tine!

| GrellSutcliff a răspuns:

"Imi pare rau... dar nu sunt genul ala de femeie... "