| Asta mica! a întrebat:

Am un Nokia 3510Xpress music si vreau sa stiu daca pot sa fac ceva setari ca sa nu ma mai poata suna un nr...(numai unul nu toata agenda)
Se poate? Daca da, cum?
Va rog sa imi explicati pas cu pas

Multumeschappy

2 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Eeee pas cu pas! O sa gasesti tu! Te duci la filtrare numere sau daca e in engleza no screening, aloca nr. sau add, intri in agenda, alegi nr. Iar cand acesta te va suna, tel tau nu va scoate nici un sunet, doar se va aprinde ecranul si atat, pentru ceilalti care te vor suna, tel va suna normal.

| florinmarius a răspuns:

Optiunea aceasta nu e disponibila pe acest tip de telefon exista o lista neagra sau suspendare utilizator dar nu au toate modelele de telefoane