| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia C3 si nu stiu stiu cum sa fac ca un numar sa nu ma mai poata suna, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| ConsultantTelefonie a răspuns:

Buna seara.din pacate modelele Nokia nu au acea restrictie a apelurilor (asta din cate stiu eu), sau au doar unele modele de telefoane.Va indrum sa va achizitionati un telefon Samsung deoarece aceste modele au mai multe facilitati.Singurul lucru cu care as mai putea sa va ajut este sa va indum in a apela la serviciul de relatii cu clientii Nokia. Puteti lua legatura cu unul dintre consultantii Nokia.