| Alex66 a întrebat:

Am un nokia 5230 - am card de memorie -dar nu stiu de ce imi scrie memorie plina in c ...cand intru pe internet tot asa imi scrie, oare ce trebuie sa sterg? FUNNNDA URGENT!

7 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Si ce te lauzi?

| Alex66 explică:

Cand dau la detalii memorie zice ca am 29 Mb in sis aplication, 48 in other file... unde gasesc asta ca sa sterg?

| Alex66 explică:

Si fara raspunsuri stupide.

| erros20 a răspuns:

Salut. si eu am problema asta cu memoria. am vreo 40mb in other files si nu aflu unde is. Sa imi zici daca ai descoperit. Ms

| Alex66 explică (pentru erros20):

Auzi incearca sa-ti descarci programul APP 2 sd

| erros20 a răspuns (pentru Alex66):

Am cautat si am aflat codul asta *#7370# hard reset... am dat... si s-a rezolvat problema.mai am vreo 12 mb in other files. succes

| Alex66 explică (pentru erros20):

Ok