| BocraBogdan a întrebat:

Am un NOKIA N900 sar merita ca sa i-mi cumpar in schimb un IPHON 4?

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Eu zic ca nu s`ar merita oh go on

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut Bogdan!
Da, se merita! Este de ultima tehnologie! E super fain! Bafta!

| MihaiN1 a răspuns:

Salut!

Pai depinde de bugetul tau.
Iphone 4 este un telefon de fite, dar daca crezi ca iti poti permite unul ia-l.
Este un telefon cu foarte multe aplicatii, doar trebuie sa inveti cum sa le folosesti.

| sceptic a răspuns:

Intr-un iphone 4, nu intra o cartela de telefon, trebuie o cartela putin ma mica.Pe care, crede-ma ca o gasesti foarte greu

| razvy_4334 a răspuns:

Normal ca da, logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu pe el un 5800 si 200 ron

| Tpu_8466 a răspuns:

Bogdan sincer nu merita. Mi-am luat si eu IPHON 4 si e foarte greu cu el mai ales la mesaje sau contacte e greu si e cam periculos(asa zis)doarece daca cade se sparge ecranul.Deci mai bine ramai la Nokia n900. Sper ca te-am ajutat.

Fundita?

| sprdnn a răspuns:

Eu zic ca sar meryta