| robertprostul123456789 a întrebat:

Am un prieten și vreau sa știu dacă s-a prefăcut știți vorba aia prietenul aproape și dușmanul mai aproape cum îmi dau seama dacă e rău sau bun

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai ce ti-a facut? ai avut nevoie de sprijinul lui si ti-a intors spatele?
Eu stiu ca prietenul te ajuta neconditionat si este acolo unde tu ai nevoie.
Restul sunt cunostinte.
O zi bunahappy

| T0T a răspuns:

PAi noi nici nu il cunoastem. Eu zic ca mai usor iti dai tu seama, care il cunosti, decat noi.

| danay72 a răspuns:

Pe situl jw.org sectiunea adolescenti poti gasi un video animat despre ce inseamna prieten adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ciumpi35 a răspuns:

Timpul decide.