| Bubble_7593 a întrebat:

Am un prieten pe care il plac dar mai mult m-am combinat cu el ca sa il fac pe fostul meu prieten gelos. Iar de fostul meu prieten m-am despartit pentru ca se purta urat nu ma baga in seama si atunci cand vorbea cu mine ma cam lua la misto.Si nu stiu ce sa fac eu tin mult la el. Dar imi place si de actualul meu prieten.Si fostul meu prieten vrea sa l bata pe actualul meu prieten pentru ca este gelos. Ce sa fac sa ma impac cu fostul sau sa raman cu actualul?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Avand in vedere ca actualul te agresa verbal de ce il mai vrei inapoi? Din cate vad nici acum nu s-a linistit.Cat despre baiatul cu care stai, daca nu tii la el nu are sens sa mai continui relatia.Lucrurile facute la ambitie sunt cele mai proaste

| Silvia a răspuns:

Rămâi cu actualul.Fostu' fraier să îşi bage unghia în gât dacă a fost prostlaughing.

| Bubble_7593 explică:

Dau funda happy

| oNuTzA_9405 a răspuns:

Avand in vedere ca fostul vorbea urat cu tine sfatul meu e sa nu te impaci cu el iar daca pe actual nu prea il iubesti atunci dai papucii si intra iar in cautare de iubit.Parerea mea e sa faci asa cum te indeamna inima ta