| dydo a întrebat:

Am un prieten si avem o relatie la distanta nu stiu ce se intampla de la orice se enrveaza imi spune ca numa il enrvez toata ziua dca ne certam un pic deja vrea sa ne desp. vrea sa vb mai putin l tel imi zice ca asa fac si prieteni lui cu prietenele lor ca el nu sta toata ziua cu telu in mana. cand ii sa vina la mine are de lucru, e obosit, si mai tot timpu eu merg la el.am vb cu el dar deja nu stiu cesa mai fac nu vreau sal pierd. cum sa rezolv problema? daca vb cu el zice ca s-a saturat sa-i tin morale. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Mai incearca.nu putem dobandi nimic in viata asta fara munca, fara putina sudoare. daca nici dupa ce te strofoci nu te vrea... da-l incolo!
bafta! :*

| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu...pare cam firav, cam fragil si exista sansa ca daca va casatoriti el sa divorteze. daca se enerveaza asa usor merita sa ramana singur. straight face

| crystyny a răspuns:

Pai suna-l mai rar stiu ca ai tendinta sa-l suni mereu dar incearca.Cand mai vorbesti cu el nu incerca sa-i explici unde a gresit sau chestii din astea(lucrurile astea baietilor li se par morala)incearca sa ii explici fata in fata.Maine suna-l si tu de 3 ori si dupa asteapta sa te sune elhappysper sa te fi ajutat