| dydo a întrebat:

Am si eu o problema.ma enrveaza pretenumio tot timpu ne certam. zice ca s-a saturat de tot ca nu mai poate asa, vrea sa ne desp, apoi ne impacam, si tot asa am impresia ca se joaca cu mine. stiu ca ma iubeste, i-am zis sa termine cu fazele astea ca nu imi place deloc, a zis ca termina dar doar vorbe nu fapte. ce sa fac?! nu vr sa ne desp

2 răspunsuri:
| Vitalie a răspuns:

Pune-l într-o situaţie în care şi-ar da într-adevăr seama că te poate pierde însă fără a-l lăsa să-şi facă de cap. Fii radicală în cuvinte, nu-l ignora, nu fi dură, dar clarifică totul prin DISCUŢIE.
De ce vă certaţi?! E gelos?! Bucură-te: ori e obsedat... ori te iubeşte. happy

| Nic0L a răspuns:

Prin asta trec si eu si am f mult timp cu el. Tu stai si vb cu el intreaba-l ce nu ii convine la tine ca sa se schimbe... tu spune-i ce nu iti convine la el si dativa o saptamana sa va schimbati sa va acomodati iar daca nu merge asta e trebuie sa va desp ok va kinuiti sad. si inca un pontlaughing daca va desp. stai 2 3 zile si incearca sa. iti pai o poza cu alt baiat la avatar sa ai status siropoase dar nu cu "te iubesc" si o sa vina inapoi cand vede ca ii fuge pamantul de sub picioare. sa imi dai un mesaj sa imi spui ce ai rezolvat ca sunt f curioasa:*:*:*