| DanY_9047 a întrebat:

Am un secret si nu stiu ce sa fac cu el) ce spuneti sa il spun celei mai bune prietene ai mele?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Depinde doar de tine acest lucru. Dacă tu crezi că îţi va fi mai uşor,că te vei elibera într-o oarecare măsură de povara asta,spunându-i secretul, dacă ai încredere suficientă în ea, atunci spune-i. E decizia ta.
Baftă!

10 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Dacă tu ai încredere în prietena ta şi vrei că acest ''secret'' să rămână încă ''secret'', e alegerea ta.

| Destinee a răspuns:

Daca prietena ta este de incredere spune-i ei.happy

| Mayar a răspuns:

Nu, ca si eu am patit asa, si cand ne-am certat, deloc si-a dat drumul la gura, si era persoana de incredere.
Parerea mea e sa nu ii spui, daca vrei sa fii fara griji

| Bratzz a răspuns:

Daca sunteti prietene de foarte mult timp si nu va prea certati e bine sa-i spui, sa vorbesti cu cineva despre asta, insa daca va certati des e bine sa nu i-l spui pentru a nu te trezi ca toti iti stiu enigma happy

| Autumnfeelings a răspuns:

Nu.Fa-ti un jurnal secret.Scrie-l in jurnal.

| mada00madalyna a răspuns:

NU! Clar NU! eu iti spun din propria experienta.dupa o cearta intre voi ea poate divulga secretul. daca te macina acest secret aseaza-l pe o foaie intr-o limba cunoscuta doar de tine.Iar daca nu cunosti bine o limba poti scrie un cuvant in fiecare lb. sper ca te-am ajuta.Pa-pa

| TheDaughter a răspuns:

Daca stii ca il tine e ok.

| mikilica a răspuns:

Daca tu crezi ca preitena ta i de incredere spune-i daca nu nu-i spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"3 oameni pot tine un secret doar daca doua dintre ele sunt moarte"
asta este un citat de Benjamin Franklin
dupa mine vrea sa zica ca oricata incredere ai in cineva ea se poate sfarsi in 2 secunde daca este un secret de mare importanta pentru tine pastreaza doar pentru tine pana vei gasi o persoana care sa iti castige increderea pe deplin si sa stii u sigur ca nu poata zi il raspandeasca din respect pentru tine!

| DanY_9047 explică:

Mersi pentru sfaturi_) dar totusi nu am sa il spun nu cred ca am destula incredere in ea'