| stefan333 a întrebat:

Am un site si vreau sa blochez click-ul drept pentru. ca altii sa nu-mi poata fura datele si sa le puna la ei pe site unde gasesc un script sau ceva

1 răspuns:
| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Deci o sa dureze mai mult dar... intri in start-run scrii regedit si cauti pe acolo site-ul tau. Ceva legat de nume.O sa iti arate niste fisiere cu numele site-ului si de acolo e simplu deoarece sunt mai multe aplicatii care se numesc block-click/ block translate etc...nu pot sa iti spun exact unde se afla dar ai sa gasesti sigur.winking