| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc un script gen okazii.ro, dar vreau ceva putin mai diferit... Un site cu vanzari doar ca utilizatorii cand isi fac cont sa poata vedea datele de contact ale vanzatorilor, nu cu butoane cumpara sau altceva. deci vanzator anonim, cand te inscrii vezi datele. stie cineva un script de genu'?

4 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Nu gasesti...
Un asfel de site se face de la zero de catre niste promatori

| Diablo14 a răspuns:

Incearca mercador.ro sau tocmai.ro Sper ca te-am ajutat funda?

| cllauddiuu a răspuns (pentru Diablo14):

Nu website gen okazii. vreau sa imi fac un site gen ce am zis mai sus

| suntserios a răspuns (pentru cllauddiuu):

Pai fal, doar nu crezi ca ai sa gasesti asa ceva pe net gratis.