| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Am un telefon... Lg bl 20 new chocolate. si mi l'am scapat in apa.la plaja. l-am luat repede. acasa l-am uscat cu feonul iar cand il deschid imi apare chestia aia ca atucn icand deschizi telefonul unde scrie LG. si duap mi se stinge putin si dupa iar imi apare tot aia.
face asa in continuu ce sa fac cu el? HELP Me va roog! funda!

1 răspuns:
| danutza412 a răspuns:

Daca mai ii in garantie ti-as sugera sa il duci la astia care se ocupa cu telefoane daca nu nu stiu ce sa sp!sadBafta:*