| Copici a întrebat:

Am un telefon :LG Cookie 501 merge bine stas imi tinea bateria 1 saptamana si dintr-o data bateria nu mai tine numa cateva ore vreo 12 ore am crezut cai bateri am schimbat-o cu alta si tot la fel ce poate avea? dau funda care imi poate explica mai detailat

1 răspuns:
| ddoorrxxyy a răspuns:

Pai fi atent mai mult ca sigur ca ai facut formatarea la cea nou.Ar fi bine sa iei bateria vechie si sa o descarci de tot dupa care o ti la incarcat 24 de ore nonstop.Si va trebui sa mearga.Sau daca nu reseteaza telefonul la setarile din fabrica.