| robertosi a întrebat:

Am un telefon Lg kp500 cookie si am descarcat niste jocuri in el zice ca memoria este goala intreadevar nu mai am spatiu suficient dar ce sa fac ca sa il instalez in card tot acolo se afla si insstalul?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Trebuie sa existe in setarile telefonului ca tot ce downloandezi sau ce fotografii (filme) faci cu el sa le salvezi in memory card, daca nu se poate asa mai exista calea de a-le transfera, fisierele descarcate, din memoria telefonului in cardul de memorie.

1 răspuns:
| Iuliaana a răspuns:

Poate nu mai ai loc nici in card, dar daca l`ai pus in memoria telefonului si ai memorie in card e altceva. Cand vrei sa iti descarci in telefon jocuri, imagini, muzica etc dai la my computer nu? Poate ai vazut ca acolo sunt 2 locuri pentru mobil, F si G, F memoria tel si G memoria card. Dai la G si ai acolo mai multe foldere, music, photos, tu dai la games si acolo iti descarci respectivele jocuri. Sper ti-am fost de ajutor.
Fundita? happy