| Căpșuuu a întrebat:

Am un telefon Nokia C1 si vreau sa bag muzica pe el (card de memorie) cu ajutorul cablului usb si progr nokia ovi suit.si nu pot fiidnca cand vreau sa copiez melodiile selectate nu pot accesa optiunea "copy to device" sau ceva de genu.de ce? cryingcryingcrying
Ma puteti ajuta? puppy dog eyes.Multumesc!
P. S : Poate stiti vreun program mult mai bun ca nokia ovi suit:d. orice fel de ajutor e binevenit

1 răspuns:
| Ygreek a răspuns:

Cand conectezi telefonul Nokia cu Pc nu te intreaba pe telefon cum doresti sa fie conectat? Ai incercat Nokia Pc Suite? (http://www.nokia.com/global/support/product/nokia-pc-suite/)