| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

Am vazut ca unele fete isi storc cosurile si nu le raman semne. Eu insa am cosuri si cand le storc imi raman semne. Cum sa le storc in asa fel incat sa nu imi mai ramana semne?

Răspuns Câştigător
| bxxt a răspuns:

Eh... daca folosesti pudra normala sau ceva creme.eu folosesc. nici nu mai e nevoie sa le storci. dar daca vrei u neaparat eu stii cum fac? mai intai le zgandar cu unghia pana se sparg. iar apoi le storc pana la sange. ihhh. sper ca t-im fost de folos.pa!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Simplu, după ce le storci aplici tinctură de propolis pe ele.
Pa, pa.