| joane a întrebat:

Am vazut filmul "jurnalele vampirilor" si acum citesc cartea si am ramas nedumerita...
matusa elenei se numea Judith nu Jenna
elena avea o sora mai mica nu un frate
la inceput stefan o evita
ea era blonda, iar caroline roscata(nu inteleg de ce nu au fac schimb de lokuri?! adica elena trebuia sa fie blonda, iar caroline roscata{se potriveste mai mult blond la bond si brunet la roscat, decat brunet la blond si blond la roscat}
elena mai avea o prietena foarte buna si din cate se vedea mai buna decat chiar bonnie, iar in film nu a aparut
taylor nu avea numele Lockood ci smilewood sau ceva de genulaughing
funda la cine imi explica si mie
:*
scuze categoria

1 răspuns:
| spank17 a răspuns:

Pai...serialul difera de carte, sau nu e deja clar? laughing