| Catalina_6831 a întrebat:

Am vazut la o fata ca atunci cand dadeam com pe hi5 ul ei zicea ceva de genu" com a fost adaugat, urmeaza ca respectivul sal aprobe". cum pot face si eu asa? adica daca da cineva com sa vad eu daca sunt de acord sal postez sau nu? e cumva"nu accept in mod AUTOMAT nici un com la fotografii"? mercibig grin

Răspuns Câştigător
| Adolescenta a răspuns:

Pai foarte simplu. Intri in cont, apoi in Administrează setările de confidenţialitate, iar de aici e foarte simplu... te descurci. Funda?:*