| milezpinkangel a întrebat:

As vrea sa va intreb ce parere aveti despre videoclipul in care Miley Cyrus se drogheaza.Este foarte trist...la inceput credeam ca nu este ea... dar i-am vazut si fata si avea chiar si vocea ei. Dar pe mine nu prea ma intereseaza ce face pentru ca este viata ei. Voi ce parere aveti? funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Recunosc ca nu am vazut videoclipul. Dar am auzit ca Miley a cam luat-o pe drumul gresit.Sti ce parerea am eu despre ea si in general despre copii astia de ''bani gata''? Sunt numai gura de ei.Acum sincer:nu vad nimic bun la Miley etc.
Consider ca mi-ar putea fi exemplu copilul care isi foloseste capul, creierul.

Fie, asta e doar parerea mea personala.

Succes.

| Oana4340 a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa va pese atata cea ce face ea.
Si eu am ramas putin socata de cele intamplate dar daca ea vrea sa isi distruga viata este doar problema eiwinkingnu stiu ce ne pasa nouahappy.
Iti doresc o seara placutakiss