| DonGiovanni a întrebat:

Am vazut un studiu pe pro tv ca 52% din oameni isi incep viata sexuala de la 12 ani (copii, mai nou)... si asta e de bine sau de rau voi ce credeti? mai e cineva de aici virgin. eu am 12 ani si inca sunt big grin

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Cum adica,, eu am 12 si INCA SUNT''?
Doamne fereste! Dar ce te astepti sa faci de acum sex? Mai asteapta. peste vreo 5 ani. Dar cine face sex de la 13-14 ani? Numai descreieratii, adica copiii din ziua de azi. Tv`ul asta va strica, si messul. Hai ca si eu am avut mess la varsta ta, si un pic mai mica... pe la 10 ani, dar pe mine nu m`a afectat pentru ca deja aveam o personalitate. Dar unii se lasa influentati si copiaza tot ce vad. Asa e la moda nah... doamne!
N`avem ce face...
Lumea n`are creier.

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doamne fereste! Eu am 15 ani si nici nu am avut primul saruthee hee. Copii acestia sunt prost informati si parintii sunt inconstienti si orbi la necazurile lor sad. Pacat de ei, isi distrug viata.

| Bii26 a răspuns:

Aoleu! 12 ani?:O Mama mia! E foarte rau!

| DonGiovanni explică:

In marea britanie e facut studiul nu in romania.

Răspuns utilizator avertizat
| DraIneR a răspuns:

De asta ar trebui televiziunea interzisa.
Baga copiilor in cap numai prostii straight face

| Mihaela_2782 a răspuns:

Nu mi se pare normal ca la 12 ani sa iti incepi viata sexuala. Dar daca respectivul/respectiva crede ca e pregatita, e decizia ei si nu trebuie sa judecam pe nimeni.
Cat despre a doua intrebare mi se pare ca e mult prea personala. Ce te intereseaza pe tine cine e si cine nu e virgin/a? Crezi ca o sa-ti raspunda cineva la aceasta intrebare?
Si ai spus: "inca sunt", de parca e ceva rau sau ceva extraordinar in asta.

| JustLauren a răspuns:

Si eu...
cred ca e o mare prostie sa-ti pietzi virginitatea la 12 anibig grin
app eu am aproape13 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici la 12 nici la 50. Adica nici prea devreme nici prea tarziu.
Eu zic ca la 12 ani e prea repede. Mai asteapta si tu vreo 4-5 ani tongue