| Lavinia20 a întrebat:

Hello! Alaltaseara am visat un baiat pe care nu il cunosc(nu l-am vazut niciodata). Se facea ca era acasa la mine si intr-un final, ne-am combinat. Aseara la fel. Am visat acelasi baiat, ca ma placea, si ca ma saruta! Nu l-am vazut niciodata, nu il cunosc. Ce ar putea sa insemne? Ideea e ca de multe ori am visat foarte multe lucruri care mai devreme sau mai tarziu s-au implinit.Defapt, ce zic de multe ori, mai de fiecare data

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca baiatul e real si l-ai vista esti in limba dupa el daca nu e doar baiatu pe care tu ti l-ai creat in imaginatia ta si pe care t-ai dorii sa il ai in viata reala...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Iti spun un singur lucru:Sigur l-ai vazut macar o data in viata ta, poate nu iti aduci aminte, nu este prea posibil sa-l inventezi chiar asa din imaginatia ta. Deeci, nu te speria, poate iti place de el mai mult decat credeam sau poate ca... Poate ca...Ai nevoie de prezenta unui baiat care sa te faca fericita si sa nu il mai visezi pe ciudatul acela din vis. straight face

| Danysan a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ahahha ciudatu ala esti tare laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Danysan):

Stiu laughing. Merci big grin puppy dog eyes

| Danysan a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ce ma fac ca si eu visez o fata de pe aici de pe TPU dar aahah e...

| Ichnat a răspuns:

Poate doar te gandesti tu la prostii! happy

| suntZeu a răspuns:

Recent am visat o fata pe care o stiu din vedere din scoala mea, eram pe o canapea si dadeam sa o sarut si mi-a spus ceva gen "asa...din prima?" altceva nu imi amintesc

Daca spui ca nu sti pe cine era in vis e posibil sa cunosti un baiat nou, asa cum primesti dar nu ti se baga in sac daca vezi un baiat care ti se iveste nu ezita...semnele nu sunt de ignora-l

succes