| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am vistat ca eram cu baiatul care il placeam la film si ne-am sarutat, si nu stiu ce inseamna! O prietena mi-a zis ca atunci cand am visat acel baiat s-a gandit la mine sau imi impartaseste aceleasi sentimente sau ca se va intampla in realitate! acum nu stiu ce sa cred!?

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
pai asa stiu si eu. daca visezi o fata/un baiat sau te gandesti la el/ea inseamna ca si el/ea se gandeste la tine sau te place.

acu' nu stiu sigur daca e adevaratbig grin