| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Am visat ca ma sugruma cineva in somn... Parea extrem de real. Eram(in vis) exact cum eram in realitate, in pat, acoperita cu plapuma peste cap, si auzit ceva miscare in camera, iar cand am intrebat cine e...doua maini m-au apucat de gat. Efectiv simteam cum imi pierd respiratia, am strigat Ajutooor! si nu reuseam sa scap, am vazut doar un contur negru al persoanei respective. Totul incepea sa fie in ceata, pana cand m-am trezit dintr-odata si atunci am realizat ca eram chiar cu capul su plapuma. Nu inteleg. Ce semnificatie poate avea? De cand am fost mica nu am mai avut cosmaruri care sa ma trezeasa asa.
Chiar in acea zi m-a sunat cineva si mi-a zis ca e moartea.
Nu stiu daca are vreo legatura, iar seara inainte de culcare am citit Moara cu noroc, si era partea aceea in care Pintea gaseste cadavrul femeii si totul e inspaimantator in jur.
Oare acestea m-au afectat?
FUNDITA

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Calmeaza-te. E doar un vis. Visurile nu sunt reale, numai visul cu sens de dorinta poate fi real, restul sunt numai vise si raman vise. Nu cred ca are vreo legatura cu asta, poate fi doar o coincidenta. Iti dau un sfat: cand mai ai un vis ca acesta, incearca sa te trezesti, eu asa fac love struck.

| LoveUbutUdontCare explică:

Ma sufocam...