| summertime a întrebat:

Am visat de o gramada de ori ca sunt impreuna cu un coleg de-al meu de care mi-a placut anul trecut.In fine, acum suntem prieteni...in vis ne tineam de mana, ne sarutam sau in unele vise incerca sa ma faca sa il plac. Ce credeti ca inseamna? Va rog sa ma ajutati va dau funda si vot doar sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| superman_5598 a răspuns:

Paaai...depinde de cum ai reactionat la ceea ce ai visat. Daca ai simtit o repulsie fata de ceea ca facea el atunci e clar ca e cazul sa-l indepartezi putin, insa daca nu ai simtit nimic inseamna ca inca il placi iar mintea ta incearca sa-ti arate asta.De obicei,visele devin realitate(desigur, asta numai daca vrei tu), deci nu m-as mira sa aflu ca veti fi impreuna happy. Bafta! Sper ca "prezicerea" mea te-a ajutat cumva si ca s-a adeverit! Pup:*:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Visul e doar vis nu e nimic real si nu trebuie sa te alarmezi ca e ceva important.

| Anduuu a răspuns:

Buna! visezi asta perntru ca asta iti doresti! uneori visam asta pentru ca ne gandim si ne dorim asta! nu sunt experta in deslusirea viselor dar cred ca asta inseamna ca tu inca mai vrei sa fii cu el si daca si el vrea sa te faca sa il placi poate ca si el vrea astahappy ia vorbeste tu cu el si sa-mi zici ce s-a intamplaat ca-s curioasahappy bafta si multa sanatatewave

| FanulMeu a răspuns:

Si eu imi visez fosta colega din clasa a VII a care sa transferat din cauza parintilor sai tot timpu am incercat sa vorbesc cu ea sa ii spun ca o plac dar niciodata nu reusesc crying
oricum cred ca t iti doresti sa fi cu baiatu acela si poate chiar vei reusi nu uita ca visele iti arata cea ce iti doresti tu sa faci fara sa iti dai seama