| Victor_Bogdan_1992 a întrebat:

Eu plac o fata si ea pe mine happy [Suntem impreuna] Azi la scoala ne tineam de mana ne sarutam chesti. problema e ca cand m`am dus spre casa am intalnit-o (Nu aici e problema). Ea se ducea la SALA. Pe drum nu prea ma baga in seama.

Spuneti-mi ce sa fac

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Lupu_1994 a răspuns:

Poate era suparata si nu avea chef de vorba nu-ti face griji! Funda?

| Victor_Bogdan_1992 explică (pentru Alexandru_Lupu_1994):

Ieri la sccoala am prins-o` cu altul. Sa ma despart de ea? Daca da cum sa ii spun?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

" Ca cand" te-ai dus tu spre casa, ea s-a razgandit. Nu-i de mirare!

| Violente a răspuns (pentru neutrino):

Băi dai niște răspunsuri de mă crăcesc de ras! rolling on the floor))))))))))))

| Mădiiiiie a răspuns:

Poate i s-a intamplat ceva, s-a enervat la sala, unele fete prefera sa taca cand sunt nervoase in loc sa se descarce. happy

| ToxicKiss33 a răspuns:

Draga,fata nu te ignora poate avea ceva probleme sau se gandea la ceva.

| Kaklin27 a răspuns:

Era suparata sau ii era rusine cu tine pe strada rolling on the floor))

| bellakiss12 a răspuns:

Poate astepta sa o bagi tu in seama si sa o intrebi ce face.
Fara suparare cati ani ai?

| Victor_Bogdan_1992 explică (pentru bellakiss12):

Am 12 ani. Eu am bagat-o in seama am interbato ce faci si ea mergea parca nici nu exzistam.

| Victor_Bogdan_1992 explică:

Ieri am prins-o cu altu in parc ca se imbratisau se tineau de mana. e sarutau. Sa ma despart de ea? Daca da cum

| bellakiss12 a răspuns (pentru Victor_Bogdan_1992):

Daca esti sigur ca te inseala poti sa ii zici frumos ca nu poti sa mai fi cu ea pentru ca ai vazut-o cu un alt baiat

| Victor_Bogdan_1992 explică (pentru bellakiss12):

App din aceasta chestie a iesit alt cv. i-am zis frumos ca nu mai vreau sa fiu cu ea sa luam o pauza din cauza acelui eveniment iar acum ma injura pe strada. nu ne mai bagam in seama.