| baby123 a întrebat:

Am visat intr-o dimineata partea laterala a unui sicriu, mama a zis ca e pentru mine sa facut lunina si a mai vazut inca unu. Primul pe care l-am vazut era deja pregatit si i-am zis mamei ca e al bunucului apoi am strigat : :a venit dupa mine sa ma ia". Imediat m-am trezit dar nu am deschis ochii bine, simteam ca ma trage ceva in sus nu mai puteam sa respir, Am deschis putin ochii dar mi se dadeau peste cap si am incercat sa o strig pe mama dar nu mai aveam voce. Ma tineam strans de picioare. Eram lungita dar picioarele mele erau moi in schimb ma tineam cu mainile stranse de ei. Simteam ca imi dau sufletul. Pana la urma m-am trezit si mi-am revenit. Ce o fi insemnat visul ala? Fundita +vot :*

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Esti putin mai sperios nu-i asa? Incearca sa iti invingi teama, uitate seara la filme de groaza, tot ce ai visat a fost doar o inchipuire nimic mai mult.

| Rocsaanna a răspuns:

Cauta pe net despre vise...si vei afla acolo.la mine mama asa face,nu stiu sa iti dau saitul,dar cauta tu, si vei vedea, noi aici ne dam doar cu presupusu si nu jtim daca e corect