| anonim_4396 a întrebat:

Am visat-o pe mama mea ca a murit intr-un accident de masina dupa ce si-a cumparat o masina, m-a speriat visul asta de fapt cosmarul asta atat de rau incat m-am trezit in toiul noptii si mai aveam putin si plangeam,, apoi m-am dus la baie iar dupa m-a luat somnul si am visat ca plangeam in continuu dupa ea.
In realitate mama traieste si voia asta vara sa-si cumpere o dacia duster si chiar a luat permisul acum vreo 4 ani...
Are vreo semnificatie acest vis? Sau am visat-o pentru ca eram indecisa ce sa-i cumpar de ziua ei? care este astazi(37 d ani)hee hee.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A visat destul de urat, un cosmar as zice dar stai linistita ca nu se intampla nimic rau, e doar un vis

| drogh a răspuns:

Poate că în mintea ta este o teamă. Că mama ta după ce îşi va lua maşină ar face vreun accident, de aici vine şi coşmarul. Mai bine te-ai calma pentru că nu se va întâmpla nimic atâta timp cât ştie să conducă şi e atentă. Probabil este şi de la faptul că nu ai ştiu ce să'i iei de ziua ei. Ar fi mai multe posibilităţi. Apropo, la mulţi ani mamei tale!

Răspuns utilizator avertizat
| tiflea2000denisa a răspuns:

Sti ca de regula visele nu se pot implini, probabil,, grija'' fata de ea te duc la acest vis...dar nu iti face griji, mai bine vorbeste cu ea despre acest lucru, chiar daca pare ciudat

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru tiflea2000denisa):

Aici gresesti. Visele se pot implini, dar nu orice vise, ci "DEJAVUU-RILE".

| Sirbu_Cristina_1977 a răspuns:

Buna, nu trebuie sa crezi in vise..deoarece atunci o sa crezi ca chiar o sa se intample si eu am avut multe vise de genul acesta dar nu am dat importanta, deoarece daca peste putin timp unul din parinti o sa pateasca ceva atunci tu ai sa crezi ca e adevarat.asa ca nu da importanta... FUNDA?