| gabigabiblue a întrebat:

Am vobit cu o fata si a fost de acord va a doua zi sa iesim amandoi in oras. dar a doua zi dimineata mi-a spus sa amanam pentru saptamana viitoare ca are de favit un proiect. ce sa fac? am sanse? spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| MarioaraLove a răspuns:

Buna gabigabiblue eu sunt fata si stiu cam ce vor fetele de la baieti...ea daca a acceptat sa iese cu tine in oras sigur ca ai sanse, ca la prima intalnire tu trebuie sa te porti tandru si frumos sa ii oferi un trandafir si o mica atenti.Sigur pana la urma o sa o cuceresti multa bafta.

2 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Daca ai putea sa astepti, normal ca ai sanse. Dar asteapta, fata are un proiect de facut si nu putea sa il amane normal. Eu zic ca nu este timpul pierdut, mai asteapta pana saptamana viitoare si atunci vei vedea daca ai vreo sansa sau nu. Succes big grinhappy.

| MissMarina a răspuns:

Ai sanse, probabil ca, chiar trebuie sa faca un proiect! Daca ti-a acceptat din prima asta nu inseamna ca nu mai vrea.
Bafta happy