| 4Life a întrebat:

Am voie sa mai mananc o pirsica la ora asta? raspundeti repede ca eu as vrea da... vreau sa stiu daca e binewinkingfunda fara vot

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Da, ai voie.
Doar dupa ora 21:00 nu ai voie sa mananci fructe care au acizi!

Sper ca te-am ajutat! big grin

6 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

De ce crezi ca nu ai putea avea voie?
mananc-o linistitahappy

| toxik a răspuns:

Da.acum 2 minute am terminat de mancat o piersica love struck

| Deeviiil a răspuns:

De ce nu ar fi bine sa mananci? ii fruct, ii sanatoshappy

| machupi8t a răspuns:

Da e bine. Piersicile sunt bune de mancat acum. Manco repede

| machupi8t a răspuns:

Dap happy mananca ca poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti manca fructe,fructe sau cereale cu iaurt,cereale cu lapte... poti lua chiar si cina(de preferat ceva usor,cum ar fi supa,ciorba, salata etc).Nu conteaza in ce moment al zilei mananci, important este sa nu depasesti necesarul.