| caty201232123 a întrebat:

Are voie diriginta sa nu vrea sa imi citeasca notele daca eu ii cer asta? Raspundeti repede va rog

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceva virgule... nu ai cumva de pus, in amalgamul de mai sus?
Ca nu se intelege nimic!

| sierra1 a răspuns:

"Are voie diriginta sa nu vrea sa..."

ea are voie dar tu i-ai cerut frumos?

| Lukasssz a răspuns:

Nu poate sa faca asta.

| Yuoia a răspuns:

Tu nu ai notele trecute in carnetul de note?

| Monst a răspuns:

Nu are voie sa faca asa ceva.Roaga un parinte sa vorbeasca cu doamna ta diriginta si asa vei afla notele.

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Din cate stiu nu are voie dar si noua ne face la fel. Daca te intelegi cu un profesor mai bine roaga l pe el la pauza sa te lase sa te uiti peste ele