| TPU3455353576 a întrebat:

Am vreo sansa sa fac muschi la brat daca ma antrenez zi de zi facind flotari,exerciti cu gantere, ridicari la bara? funda vot

Răspuns Câştigător
| Zuzazozo a răspuns:

Da.Varul meu a facut asa si acum are muchi la brat.happy
Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Zuzazozo):

Sunt curios ce muschi are daca s-a antrenat zilnic, probabil muschi de copil laughing

| TPU3455353576 explică (pentru Cosmin86):

Eu chiar sint copil am 10 ani

| Cosmin86 a răspuns (pentru TPU3455353576):

Felicitari, nu o sa faci muschi la brat

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Progrese proaste si lente.

zi de zi = mai LENT, nu mai rapid

E greseala tipica de incepator. muschii cresc in zilele de ODIHNA.

| allison20 a răspuns:

Da, ai sanse. si sa iti schimbi alimentatia intr-una sanatoasa. mult succes!

| xAlvin a răspuns:

Normal ca ai daca ai o alimetatie buna iti ei protenine si nu alte porcari.nu trebuie sa faci zi de zi. faci odata brat cu picioare dupa abdomen cu spate le combini tu.de preferat sa te duci la sala luni miercuri si vineri

| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Da ai o şansă, dar să te duci şi la sală, să continui flotările, şi multe exerciti cu haltere!
Sper că te-am ajutat! Succes!

| 7800Fahrenheit a răspuns:

Desigur, doar ca vezi tu, nu o sa se dezvolte dintr-o data. Treptat, facand exercitii zilnice masa ta musculara se va defintiva. Si un sfat, nu e bine chiar zi de zi pentru ca muschii obosesc si au nevoie de odihna. O data la doua zile e mai mult decat perfect si atunci se dezvolta intr-un ritm mai "alert".
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy