| PitikBhaa a întrebat:

Am xbox360 kinect si as vrea sa downloadez jocuri, as dori mai ales just dance, dar am cautat si nu prea am gasit.

4 răspunsuri:
| n000rbyZ a răspuns:

Hahahahahahhaha nu gasestiiiiii laughing))))))))))))))) cauta in game maketplace (doar daca ai net ) si gasesti 100%

| PitikBhaa explică (pentru n000rbyZ):

Ce stupid, cica:"doar daca ai net" tocmai ce scriu aici se pare ca am net si sa stii ca am gasit si pe un alt site multe jocuri care doar le-am luat, le-am pus pe un card de memorie si apoi l0am atasat la consolatonguebig grinhappy

| ionycaAmy a răspuns (pentru PitikBhaa):

Imi poti da site'ul te rog big grin

| PitikBhaa explică (pentru ionycaAmy):

Scuze dar nu mai am site-ul... Îl aveam de la un hacker dar asta acum un an și ceva. acum nu-l mai știu și nici nu am mai ținut legătura cu acel tip.