| psycho_5607 a întrebat:

Amandoi avem aparat dentar laughing. Cum ne vom saruta? Fara raspunsuri la misto, please.

Răspuns Câştigător
| eveline_9271 a răspuns:

E mai distractiv asabatting eyelashes Abordeaza problema cu mult umor si ai sa vezi partea buna a lucrurilorbatting eyelashes Nu toata lumea are parte de asa experientabatting eyelashes Bafta

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sigur ca nu am s aiti dau un raspuns la misto, totusi e interesant ca amandoi averti aparat dentar; in fine, pai va descurcati voi cumva, nu cred ca e mare lucru, va sarutati pe buze, nu cu limba, vei vedea la fata locului ce si cum, nu iti face griji ca nu e asa grav, mai sunt altii in situatia voastra si s-au descurcat!

| Veve :X a răspuns:

Obisnuit tongue aparatul nu trebuie sa fie o piedicabatting eyelashes

| georgiana37 a răspuns:

Pai.nu merge dat jos?
altceva nu stiu.:s
ca toti oamenii.
daca nu doar pe o obraz.
poate?,.

| georgiana37 a răspuns:

Daca se intampla ca unul dintre voi sa aiba aparat dentar, nu inseamna ca nu puteti practica aceuteti practica sarutuk, doar trebuie sa fiti atenti si sa nu va grabiti.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

thinking Poi daca vreti un french kiss va da-ti jos aparatele(nu cred ca se intampla ceva rau daca nu il purtati o zi) si de asemenea va puteti pupa doar pe buze.Desi nu va puteti saruta si cu aparatele?thinking sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu mare atentie sa nu va loviti la dantura