| Andre00 a întrebat:

Ambiția poate fi căpătată doar în urma unei "traume",ca să spun așa? Sau merge și prin voință proprie? (la mine, cam greu)

Răspuns Câştigător
| Frumystefy a răspuns:

Si la mine a fost greu sama ambitionez, dar am gasit o metoda. Iei un elastic de guma si ti-l pui pe mánă. De fiecare data cand vrei sa renunti te lovesti cu elasticul. Din 10 in 10 zile pui elasticul pe cealalta mana

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambitia o ai cand iti doresti cu adevarat sa-ti atingi scopul indiferent de riscurile impuse de acesta.

| Teodorel a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca o faci pentru tine, nu te rani de jeaba

| Andre00 explică (pentru Teodorel):

Păi e greu, creierul meu nu se comportă normal, am nevoie de un impuls sau ceva de genul, deci cred că faza cu elasticul ar fi bună happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andre00):

E o prostie sa crezi ca un elastic iti indica ce ai de facut. Invata sa fi mai hotarata.

| Andre00 explică (pentru anonim_4396):

Mda,e posibil să ai dreptate.O să încerc, mersi mult :*