| VlaDtz99 a întrebat:

Anul acesta voi da Evaluarea Nationala. Eu vreau sa ma inscriu la liceul militar.Eu voi pune pe fisa de optiuni liceul militar si alte licee. Daca de exemplu, sunt admis la cel militar si nu iau probele, pot sa intru la alt liceu?

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Da,poti intra la alt liceu atata timp cat la acel liceu nu se dau probe

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

NU poti fii admis la acel liceu pana nu dai probele..trebuie sa te duci acolo si sa le dai... apoi vei primii raspunsul daca esti sau nu admis..Cred ca ai luat la cunostinta ca daca te duci acolo e ca in armata nu?big grin nu prea ai voie sa faci nimic..in fine big grin deci prin urmare: te duci, dai probe esti admis sau nu. daca nu esti admis te duci la alt liceu. simpluhappy