| mihai1997 a întrebat:

Anul asta de craciun v-a ninge in bucuresti adica m ref cam d pe 20-21 dec 2011 sau chiar mai devreme d pe 16 dec

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu poti spune cand v-a incepe, insa ce pot sa spun este ca dupa o caldura ca din vcara aceasta, va fi extrem de multa zapada, si mult probleme, mai ales ca ploile au fost foarte putine in unele zone de ex la mine, cred ca au trecut 2 luni de cand nu a mai plouat, deci zapada o sa fie din belsugwinking

1 răspuns:
| CosminTheWin a răspuns:

Mai devreme, Desigur cam incepe pe la un 10, 11dec sa ninga asa sa se depuna dar pate chiar de la inceputul lnii dec o sa fie cate o micut ninsoare. Funda pls