| CarTooNXD a întrebat:

Anul trecut am terminat liceul dar nu m-am prezentat la BAC.
Exista posibilitatea sa dau bacul? daca da de cate ori il pot da?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa-l dai in orice sesiune vrei (de vara sau de toamna) si de cate ori vrei. Nu stiu exact cum se procedeaza dar trebuie sa mergi oricum la secretariat si sa te interesezi.
Deci poti sa-l dai de cate ori vrei si cand vrei. (Pana il iei)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o atitudine foarte proasta.
Esti foarte indiferent, in loc sa te interesezi de ce trebuie sa inveti, tu esti interesat de cate ori il poti pica.
Mergi la liceul la care ai invatat, intereseaza-te, lasa pauzele.Nu uita ca esti in situatia in care esti, tocmai pentru ca ai fost lenes si nu te-a interesat viitorul tau.
Daca nu te mobilizezi ai toate sansele sa platesti pentru a-l da de mai multe ori.Da, se plateste, profesorii aia nu corecteaza de o mie de ori pe degeaba.
Iti sugerez sa faci meditatii cu profesori buni, intr-un an in care nu te-ai stresat deloc sa inveti, e clar ca ai pierdut ritmul si singur e greu sa te mai ridici.