| ionuț677 a întrebat:

Anul trecut am terminat liceul și am luat bacul cu 8 și aș dori să dau la Mincu. Menționez că sunt praf cu desenul și întrebarea mea : câte luni de pregătire este necesar pentru a lua admiterea? Este o variantă să fac cu doi profesori meditații in același timp? Cât ar costa o ședința?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Nu poti face pregatire cu 2 profesori in acelasi timp si oricum n ar duce nicaieri.
Desen tehnic clasic sau pe calculator? Autocad cam o luna asa basic si desen tehnic cam vreo 2 sa fi decent