| Noask a întrebat:

Aparate dentare. avantaje dezavantaje?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Avantaj : Vei avea o parere foarte buna despre tine mai tarziu si iti va schimba in bine viata pe viitor

Dezavantaj : Te vei simti aiurea pana te obisnuiesti cu el si vor fi destui care vor face misto.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

S-ar putea agăța multe chestii de el, nu e prea mișto.

| Andrada27 a răspuns:

Eu am aparat dentar in partea de joshappy
Cred ca singurul dezavantaj este discomforul in primele zile, apoi este ok.La mine nu se vede deloc happy plus ca acum au aparul aparatele dentare de potelan(adica de culoarea dintelui) care nu se vad aproape deloc.Cine rade de tine sau face misto, asta e, prea putina cultura in capul lor oh go on de exemplu, eu il am 8 lui si in clasa mea stiu cam 2 persoane ca am, restul nu au observat happy
daca trebuie sa iti pui aparat, fa-o pentru ca nu iti va parea rau happy :*