| Insurgent a întrebat:

Apropo in legatura cu intrebarea asta Mi'am schimbat numele, dar nu stiu cum sa dau ca sa imi poata vedea sh ceilalti numele? funda, vroiam sa zic ca mi-am schimbat numele la messenger, si nu stiu cu m sa apara si la alti noul nume, deci ce sa dau?

Răspuns Câştigător
| veve_3844 a răspuns:

Apesi Ctrl+ Shift+C si selectezi lists dai next pui cum vrei sa apara in lista si dai save&close si finish happy
fundita?

1 răspuns:
| Irina117 a răspuns:

Deschizi fereastra cu peroana cu care vrei sa vb
sub id lui scrie:conversation|edit|actions|help
dai la actions-a 9-a chestie...adica request contact details
si ii apare ceva... el da acolo si pe urma o sa ii apara asa!