| SunnyDayツ a întrebat:

Apropo (Toata lumea intreaba daca e pacat sa intretii relatii sexuale inainte de casatorie)
Normal ca e adevarat ~curvarii si curvele vor ajunge toti in Iad!
Va avertizez doar asa scrie in Biblie e purul adevar ce am zis
Aveti grija de voi nu va lasati dusi ispitelor
Si daca nu ma credeti ne vedem la Judecata de apoi si o sa imi dati dreptate dar cum stie toata lumea! Atunci va fi prea tarziu sa va pocaiti(sa va faceti buni-sa umblati cu Dumnezeu)
Treaba voastra
Si cine a zis 1 viata avem hai sa ne distram Gresit!
Dumnezeu ti-a dat viata asta sa il slujesti pe El nu sa te distrezi uh prin Cluburi si etc...

17 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Uite chestia asta nu o stiam... inseamna ca jumatate din lume va ajunge in iad... ce jumatate straight face 4 sferturi laughing

| Nymphetamine a răspuns:

Din nou:
Intrebarea unde e?yawn Ai idee despre ce este site-ul asta?

Vad ca-ti tot insiri opinii si dai sfaturi.Aici se pun intrebari.Ai vreo problema? Da, multe.Ti-am zis. fa-ti blog si insira astea acolo, nu aici.Hai sa fim seriosi... e ceva din ce-ai zis din care sa nu stim? Nu cred.So.straight face

| Nymphetamine a răspuns:

Gasco1180: Pentru postari ca astea exista blogul, oke?

| rater1994 a răspuns:

Da ai f famre dreptate sunt Pro cu tine 100% despre ce spui dar dupa experientele mele proprii ii destul de greu sa te abtii dar daca il iubesti cu adev pe Dumnezeu te poti abtine ma bucur ca imi este cineva pe acest site care ii de acord cu mine si pe mine multi mau intrebat daca ...Sexul este pascat inainte de casatorie si am mai avut cateva intrebari despre homosexualitate si lesbi...sa va zic si eu o Pilda.
Era in vremurime demulteeee era un "palat"sa-i zic asa mai bine zis era un sat sa zic asa si acolo erau plini de homosexali ca sa nu mai zic si de Lesbiene. Dumnzeu atata sa "gretit" de ce se intampla acolo incat a dat foc acelui sat toti au arss atat in infern cat si cu corpul din pacate in viata de astazi sunt asa ceva si inca va mai fi Sper caci candva sa ne putem controla cu totii. testosteronu ii ff dez la varsta noasrta dar va zic dacal iubiti pe Dumnzeu puteti sa va abtineti.inca ceva pentru homosexuali sau lesbiene cand va vine pofta am auzit de la o pers ce sa faceti (nu cont de unde si cum)Cititi Biblia cand aveti pofta sexuala si pentru fumatorii ii valabil cand simt nevoie sa duci "batul" acela la gura si sa tragi un fum si zici "Ahh ce bine ii"du-te si citeste Biblia.Am venit si eu cu un subiect "De unii oameni nu-l asculta pe El Dumnezeu? Mi-au rasp 3 nu-s de ce numa 3 dar a 3-lea ma dezamgit complet a zis ca "De ce sa ma inchin eu la un bosorog si sa nu ma bucur de traiurile tineretii?"
Acela m-a dezamagit.Sa stiti ca daca il ascultati pe El ve-ti avea parte numa de fericiriwinking Propie experienta.Nu vi se intampla ca aveti tot ce va trebuie? Ex:Am un calculator Superrr fain rupe Hdd 3, 5 Tera, 132 Gb ram, 3, 19Ghz de toate avem aproape si nu ne bucuram simtitim ca ceva lipseste nu-i asa? ba eu cred cai asa.

| Bylok a răspuns:

Sperii copiii!
Fiecare face ce vrea cu viata lui!
Fiecare isi construieste viitorul cum vrea!
Daca Dumnezeu ne-a trimis aici pentru al sluji trup si suflet atunci ar insemna sa traim izolati. Daca tie ti se pare ca a avea o relatie sexuala inainte de casarorie este un pacat de neiertat, atunci ce mai spui de copiii de 14 ani care se drogheaza la colt de bloc sau de barbatii si femeile care isi ineaca zilele in alcool si uita de faptul ca au copii? Tentatiile sunt la fiecare pas si nu cred ca exista om care sa nu cada in vreuna din ele!
Te crezi Sfant/a? Fii serios/oasa...Ai vizitat categoria Dragoste si sex? Ai vazut ce intrebari sunt acolo?
Si distractia nu inseamna numai cluburi,femei,bautura si droguri! Te poti distra cu prietenii in parc,te poti distra in timp ce ajuti o alta persoana,te poti distra la ziua unui prieten, te poti distra citind o carte, te poti distra facand orice!
Avem o viata si trebuie sa ne-o facem cat mai frumoasa!

| Bylok a răspuns:

@rater1994...Dumnezeu isi iubeste creatia si spera pana in ultimul moment ca cei care au gresit se vor cai! Cum poti sa spui ca Dumnezeu era "gretit de ce se intampla acolo incat a dat foc acelui sat toti au arss atat in infern cat si cu corpul"?
Dumnezeu(Tatal nostru) nu ne-ar face niciodata rau oricat de mult l-am jigni! Suntem copiii Lui si ne iubeste!

| ToxicGirl a răspuns:

Dumnezeu nu ne-a dat viata sa il slujim.el ne-a dat viata ca sa ducem binele pe care el la impartasit la altii mai departe...

Răspuns utilizator avertizat
| HelterSkelter a răspuns:

Nu stiu de ce, dar imi aduci aminte perfect de romanul Carrie al lui Stephen King.

| jora92 a răspuns:

O my GOD, da tu esti ratard rau, mai ai? te apuca la ore fixe.
ce ma enervati pokemoni. mai bine da-ti un sut in fund.

Răspuns utilizator avertizat
| clauditsa_6216 a răspuns:

Exact.ai dreptatewinkingNiciodata nu e prea tarziu, Va veni o zi cand chiar va fi prea tarziusad

| bibi99p3ty a răspuns:

Cred ca iti trebuie niste consultatii la psiholog...adica incerca sa mergi ca iti va merge mai bine rotitele

| Trinitas a răspuns:

Daca Dumnezeu nu vroia s-o facem nu facea nici el sexul atat de misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu ești Maricica.

| gasco1180 a răspuns:

Nymphetamine esti administrator peaici ceva de te tot deranjeaza ce a spus SunnyDay? Nu-ti convine ce scrie nu-i mai viziona postarile si nu da tu lectii ce si cum ar trebui. Eu unul cred ca SunnyDay pur si simplu a spus ce-a simtit, si ca sa simti ce a simtit ea/el in acel moment de a determinato sa scrie chestiile astea iti trebuie mai mult decat prezinti tu, asa ca mai bine faci tu un forum (este gratuit) si acolo poti sa-i certi pe utilizatori 24/24 despre postari.

| Sppy77 a răspuns:

Macar ajungi in iad fericit big grin