| loola a întrebat:

Aqum ceva timp, un baiat a vrut sa fie cu mine...isi toto punea prieteni sa vb pentru el poate poate o iesi ceva .Chiar a vrut o data sa vb doar noi2 dar nu am vrut...sad Eu nu eram de acord sa fiu cu el...nu-s`h dc. mise parea q nu e genul meu! Aqum... s-a intors roata... dupa cateva saptamana de atunci... e toal diferit mie a inceput sa imi placa de el...si pnm! Inainte venea pe la mine cand stateam cu prieteni acum in fiecare seara un amic de-al lui il suna sa vina sa-l ia...dar...il asteapta la colt nu mai trece pe la mine`eee nu stiu ce sa mai cred... ziceti si voii... dat-imi un sfat! sad Am inceput sa tin la el...defiecare data cand ma vede se uita intens la mine crying

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Pai... daca ai comis-o, trebuie s-o repari tongue Deja stii ca te place. ce mai astepti? Data viitoare cand iese, i te pui in fata si ii spui ce simti. Poti sa fi sigura ca el nu mai vine la tine dupa ce l-ai refuzat prima data...(drept urmare si comportamentul sau). Vezi ca daca astepti. s-ar putea sa fie prea tarziu.
Shin.

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai vb cu el.Incearca u sa il cauti.Cand iese pe afara fi si u pe acolo. Poate ca el a renuntat pentru ca a vazut ca nu il bagi in seama.Nu e prea tarziu sa fi-ti impreuna happy
Succes!winking

| Antrax a răspuns:

Poate a observat ca il placi si vrea sa vada daca renunti la el. Cunosc pe unu X care a ignorat-o pe Y 2 luni doar sa vada daca tine la el si acum is impreuna aproape de 4 ani. Eu zic sa vorbesti cu el si sa nu renunti.

| Pho3nix a răspuns:

In multe cazuri asa se intampla...adica se intoarce roata.

Incearca sa il cauti, sa vorbesti cu el si poate o sa ai noroc.

Succesbig grin

| JesterRO a răspuns:

Asa sunt si eu...nu imi place sa trag de cineva... daca nu merge, asta e, trec mai departe si ce o fi o fi. Sa stii ca el nu se va mai uita inapoi. Daca e, uita tot si spune-i ca a inceput sa-ti para rau ca l-ai refuzat atunci si intreaba-l ce are de gand sa faca. vorbeste cu el.