| another_emo_girl a întrebat:

Ar putea cineva dintre fete sa imi recomande o pieptanatura pentru parul mediu(pana pe umar)? am aceeasi pieptanatura(coc valvoi prin in crestet)de ceva vreme si as vrea sa o schimb.as vrea ceva cu stil, usor de facut si fara prea multa bataie de cap.am uitat sa mentionez faptul ca sunt tunsa in scari si ca am breton.pls,raspuns urgent! am mare nevoie de un sfatlaughing. mersi anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| scumpikkk a răspuns:

Pai m-am gandit sa-ti lasi cateva suvite pe langa urechi parul prins cu o clema dar nu coada de cal, deci o clema ce iti ridica coada, o coada intr-o parte si iarasi cateva suvite, iti ininzi parul cu presa arata iarasi misto mai ales ca tu esti tunsa in scari etc

1 răspuns:
| hamsterx a răspuns:

Iti lasi bretonul si cateva shuvitze pe langa urechi, iar restul parului il prinzi intr-o coada "de cal", sau doua coditze.etc big grin