| BuBuLyNa a întrebat:

Aratatimi si mie coafuri si rochii pentru domnisoare de onoare! Cele mai frumoase primesc fundita.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Johnny_3038 a răspuns:

Http://extrememakeup.blogspot.com/......ra-in.html

aici sunt multe coafuri si tot ce vrei pentru fete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am probat tot felul de coafuri pe www.topsaloane.ro, au 2 programe de schimbari look virtuale, au sectiune de moda si sectiune de domnisoare de onoare. Poti proba peste 8000 tunsori si coafuri si poti incerca tot felul de culori pentru rujuri online. E cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine primeste fundita?laughing

| Ana8785 a răspuns:

Poti vedea o multime de rochii frumoase create de designeri renumiti in articole de moda:

http://www.blogvedete.com/tag/rochii-de-seara/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)