| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca am vreo 50 de absente, dar sunt motivate?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de natura lor!
Daca au fost motivate cu certificate medicale de boala, atunci nu se poate lega nimenid e ele.
Dar daca ai absentat si apoi mamica si taticu au trimis scutire, sunt acceptate de diriginte, dar sanse sa ti se scada nota la purtare, fiind totusi prea multe.

| ibaal a răspuns:

Nu are nimiclaughing
dar, probabil ai pierdut ceva materie, spor la recuperatlaughing

| Saraaa04 a răspuns:

Din câte știu eu nu are nimic.
Însă presupun că dacă nu ai fost mereu la curent cu tot ceea ce au învățat colegii tăi s-ar putea să te aștepte multe ore în care să recapitulezi totul. Dar așa dacă ai fost la curent cu materiile și ai absențele motivate, nu are nimic. Cel puțin la mine nu a avut. laughing))

| Saraaa04 a răspuns:

Din câte știu eu nu are nimic.
Însă presupun că dacă nu ai fost mereu la curent cu tot ceea ce au învățat colegii tăi s-ar putea să te aștepte multe ore în care să recapitulezi totul. Dar așa dacă ai fost la curent cu materiile și ai absențele motivate, nu are nimic. Cel puțin la mine nu a avut. laughing)).