| croissant a întrebat:

Are ceva daca imi serbez ziua cu o zi inainte? mersi funda

Răspuns Câştigător
| Zuzzy05 a răspuns:

Nu are nimichappy. La multi ani si multa fericire iti doresc :*!

11 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Pai nu conteaza daca o serbezi inainte sau dupa, dar se spune ca daca o serbezi inainte sa nu aprinzi luminari ( se spune ce e cu ghinion
si La multi ani ( daca este ziua ta _

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu are nimic. Fundita? Mersi

| teiube a răspuns:

Nu de ex ziua mea e in timpul anului scolar si intr-un an s-a intamplat sa fie exat in siua tezei si ziua mea si am sarbatorit-o dupa

| Catenstein a răspuns:

Nu are nimic...eu mi-o serbez mereu mai devreme[in vacanta dintre semeste (14.02)]si nu are nimichappy

| Alecsutzaa a răspuns:

Nu are nimicwinkingPoi de exemplu eu sont nascuta pe 30 Decembrie si mi-a Fac De Revelion sau Pe 27laughingSi App LA Multi anii!

| Annαsaisnoua a răspuns:

Nu are nimic kiss

| pawool a răspuns:

Nu... nu conteaza laughing

| annieavilla a răspuns:

Nu are nici o importanta eu mi-am tinut-o dupa o saptamanahappy

| Beatriiice a răspuns:

Normal că nu are nimic. Dacă de ziua ta nu poţi, o poţi face cu câteva zile înainte sau după. :* La mulţi ani!

| madalina954u a răspuns:

Dupa parerea mea nu. De exemplu eu sunt nascuta pe 14 noiembrie si daca ziua mea pica lunea mi-o faceam duminica (luni fiind scoala). Dar si asa vara nu cred ca este o problema asta. apropo: La multi ani! big hug