| d3javw a întrebat:

Are cienva fishbot simplu nu m2bob pe metin2 ro big grin?

6 răspunsuri:
| Stefan001 a răspuns:

Uite aici daca mai vrei, o versiune noua premium:
http://www.youtube.com/watch?v=-y7iDSMcJDM
Si eu unul nu am luat ban nici cu fishbot si nici cu m2bob cum spun ceilalti...si joc de mult cu ele. Funda?

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| d3javw explică (pentru Orlando_Sandu_1976):

Numai fishbot nu e asta

| FlorinAlaBarosan a răspuns:

Cu fishbot-ul ai ban pe ro in aprox. 1-2 ore iar cu m2bob in 1-2 sapt

| d3javw explică (pentru FlorinAlaBarosan):

laughingasta ca ai luat tu. cu bobu stau de 1 an la peste cu 2 conturi cu fishhbotu normal am stat 2 ani.cei drept cu cel normal am luat cateva banuri asta insemnand sa zicem 10 conturi de 30 cu bobu n-am luat pe nici unu