| CookieYumm a întrebat:

Are cineva nevoie de admina pentru o pagina?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Maomau a răspuns:

Nu dar am nevoie de un moderator!

| CookieYumm explică (pentru Maomau):

Mai multe detalii?

| Maomau a răspuns (pentru CookieYumm):

Site-ul este acesta:
http://forum-anti-christi.forumers.ro/

| CookieYumm explică (pentru Maomau):

Nu multumesc!

| Maomau a răspuns (pentru CookieYumm):

Vau ce rau imi pare!
Oare de ce nu vrei?
Nu-ti place sa slujesti un adevar dovedit sau ti-e frica ca te linseaza mincinosii?

| CookieYumm explică (pentru Maomau):

Nu, pur si simplu nu sunt de acord cu asa ceva. Chiar daca sunt mincinosi, am fost crescuti in aceasta minciuna si cam majoritatea dintre noi traim in ea. Si ce se intampla daca nu e o minciuna?winking

| Maomau a răspuns (pentru CookieYumm):

Si tinand cont de faptul ca Minciunile vin de la Diavol si nu de la Dumnezeul care este chiar EL Adevarul, te intreb cat timp mai ai de gand sa-l slujesti pe Diavol pina sa te lepezi de el?